Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü şiirleri

Anneler günü şiirleri

En güzel ve özel günlerin başında anneler günü gelmektedir. Bizde yeri her zaman özel olan annelerimize bu şiirleri gönderebilir, yada söyleyebiliriz. Anneler için en güzel şiirler burada resimli olarak yayınlandı.

anneler günü şiirleri twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Galatasaray sözleri twitterGalatasaray sözleri twitter Twitterda en çok takip edilen Spor kulüplerinin başında Galatasaray gelmektedir. En güzle sözler ve resimler resmi sayfasında yayınlanmaktadır.
  • kısa güzel sözler aşkkısa güzel sözler aşk Bizi biz yapan değerlerin başında gelen insana ve doğaya olan saygımız ve sevgimiz, yüzyıllardır güzel sözlerle, şiirlerle hitap edilmektedir. Sevdiğimize yazdığımız sözler, bizden sonra dahi yüzyıllar boyu yaşayabilir. Sözün vatanı, toprağı yoktur. Devletleri birbirine düşman eden söz, aynı zamanda hükümdarları barıştırabilir, küskünleri tekrar bir araya getirebilir, aralarında duvar […]
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri En renkli anlara ve gösterilere sahne olan bayramların başında 19 mayıs spor gençlik bayramı gelmektedir. Muhteşem resimleri görselleri ve fotoğraflarıyla sizleri baş başa bırakıyorum.
  • En güzel kadir gecesi duasıEn güzel kadir gecesi duası Kadir gecesinde yapılması gereken ibadetlerin başında dua etmek geliyor. Edeceğimiz her dua allah'ın izniyle kadir gecesinde kabul olmaktadır. Nihat hocadan tutun en saygın hocaların resimli dualarını sayfamıza ekledik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica