Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Anneler günü türküleri

Anneler günü türküleri

Anneler günü için çok güzel türküler yapılıyor. Bu türkülerin en farklı ve ezberlenmesi kolay olanlarını özellikle seçtik ve bir araya getirdik.

Anneler Günü Türküsü

Anneler Günü Türküsü

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • babalar günü ile ilgili şiirler okul öncesibabalar günü ile ilgili şiirler okul öncesi Okul öncesi için en güzel babalar günü şiirlerini öğrencilerimize sunmak ve takdim etmek istedik. Bu şiirler güzel ve gerçekten çok duygusal
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı etkinlikleri19 mayıs gençlik spor bayramı etkinlikleri En çok sevilen ulusal bayramların başında 19 mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı gelmektedir. Statlarda, okullarda ve pek çok yerde gösterilerle etkinliklerle bu sene kutlanıyor. İşte heyecanla beklediğimiz o görüntüler.
  • Anneler günü hediyesi nasıl yapılır?Anneler günü hediyesi nasıl yapılır? El yapımı hediyeler annelerin en çok sevdiği hediye türlerinin başında gelmektedir. Kendi elinizle emek vererek yapmış olduğunuz bu hediyeler onun için çaba sarf ettiğinizi ve onu çok sevdiğinizi anlatmaktadır.
  • Süper romantik resimlerSüper romantik resimler En süper en güzel romantik resimleri ve fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Sevgililer ve aşıklar bu resimleri çok beğenecekler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica