Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // astım günü etkinlikleri

astım günü etkinlikleri

En yaygın hastalıkların başında astım gelmektedir. Çevresel faktörlerden ve çeşitli nedenlerden daha önce geçirilmiş zatürree gibi hastalıklardan dolayı astıma yakalanabilirsiniz. Solunum yolu hastalığı olan astıma dikkat çekmek için 3 mayıs tarihlerinde etkinlikler yapılmaktadır

astım günü etkinlikleri 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dünya astım günü ne zaman 2015Dünya astım günü ne zaman 2015 Dünya astım günü 2015 yılının 3 mayıs pazar günü tarihine denk gelmektedir. Bazen 6 ve 7 mayıs tarihlerinde kutlanmaktadır. Astım hastalarının bugünün kutlar ve her birine sağlıklı günler dileriz
  • astım günü ile ilgili sloganlar afişlerastım günü ile ilgili sloganlar afişler Astım hastalığına dikkat çekmek ve bilincine varmak için hazırlanmış en yararlı afişleri ve sloganları resimli olarak burada bulabilirsiniz.
  • astım günü mesajlarıastım günü mesajları Astım gibi hastalıklarla mücadele etmek için sesimizi duyurmalı ve insanları bu konuda bilgilendirmeliyiz. Bugüne özel olarak hazırladığımız olumlu mesajları sizlerle paylaşıyoruz.
  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirlerCumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler En güzel cumhuriyet bayramı ile ilgili 2 - 3 - 4 kıtalık olan şiirleri siz değerli öğrenciler için sitemizde paylaşmak istedik. 29 ekimde bütün okullarda şiirler okunur ve hatta şiir yarışmaları yapılır. Dilerseniz paylaşmış olduğumuz şiirlerden faydalanabilir yada ilham alabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica