Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // astım günü etkinlikleri

astım günü etkinlikleri

En yaygın hastalıkların başında astım gelmektedir. Çevresel faktörlerden ve çeşitli nedenlerden daha önce geçirilmiş zatürree gibi hastalıklardan dolayı astıma yakalanabilirsiniz. Solunum yolu hastalığı olan astıma dikkat çekmek için 3 mayıs tarihlerinde etkinlikler yapılmaktadır

astım günü etkinlikleri 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Dünya astım günü ne zaman 2015Dünya astım günü ne zaman 2015 Dünya astım günü 2015 yılının 3 mayıs pazar günü tarihine denk gelmektedir. Bazen 6 ve 7 mayıs tarihlerinde kutlanmaktadır. Astım hastalarının bugünün kutlar ve her birine sağlıklı günler dileriz
  • astım günü ile ilgili sloganlar afişlerastım günü ile ilgili sloganlar afişler Astım hastalığına dikkat çekmek ve bilincine varmak için hazırlanmış en yararlı afişleri ve sloganları resimli olarak burada bulabilirsiniz.
  • astım günü mesajlarıastım günü mesajları Astım gibi hastalıklarla mücadele etmek için sesimizi duyurmalı ve insanları bu konuda bilgilendirmeliyiz. Bugüne özel olarak hazırladığımız olumlu mesajları sizlerle paylaşıyoruz.
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık En güzel ve duygu yüklü dizeleri ile milliyetçi damarlarımıza hitap eden 3 kıtalık 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirlerini aşağıdan resimli olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica