Buradasınız : Ana Sayfa // Teknoloji // asus zenfone 5 şarj olmuyor almıyor problem ve çözümleri

asus zenfone 5 şarj olmuyor almıyor problem ve çözümleri

Asus zenfone 5 – 6 modellerinde kronik sorun olan şarj problemleri kullanıcıları mağdur etmektedir. Telefon tasarım ve fiyat olarak uygun olmasına rağmen pek çok sorunu beraberinde getirmektedir. Donanımhaber ve pek çok web sitesinde araştırma yaptım ve bu telefonların ne yazıkki yapımında çok büyük hatalar varmış. Geri iade etme şansınız var ise hemen verin yoksa daha sizi pek çok problem bekleyebilir. Telefon sadece şarj problemiyle değil, pek çok farklı sorunlarla kullanıcıları üzmektedir.

asus zenfone 5 şarj olmuyor 2019

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • asus zenfone 5 ile görüntülü konuşma nasıl yapılır?asus zenfone 5 ile görüntülü konuşma nasıl yapılır? asus zenfone 5, özellikleri ve fiyatı ile ön plana çıkan bir telefondur. Görüntülü konuşmayı Android marketlerden indireceğiniz Tango, skype ve facebook gibi uygulamalarla gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar arasında size önereceğim TANGO uygulamasıdır. Ücretsiz ve kullanışlıdır.
  • google play cihazınız bu sürümle uyumlu değildir hatası ve çözümügoogle play cihazınız bu sürümle uyumlu değildir hatası ve çözümü Eğer telefonunuz '' bu sürümlü uyumlu değildir'' hatası alıyorsanız telefonunuzun ayarlar bölümünden uygulama yöneticisine girin ve google play store uygulamasını bulun '' veriyi sil'' seçeneğini tıklayın. Sonrasında google play'e girdiğinizi göreceksiniz.
  • sony xperia z3 mü samsung note 4 müsony xperia z3 mü samsung note 4 mü Akıllı telefon markaları birbirileriyle fiyat ve özellik olarak adeta kıyasıya yarışmaktadır. Genel olarak özellikler aynı olmasına rağmen kullanıcılar satın alma konusunda kararsız kalıyorlar. Araştırmalarımıza göre kalite ve özellik olarak sony xperia z3 biraz daha ağır basıyor ama yinede seçim sizin!
  • sony xperia z3 mü iphone 6 plus mısony xperia z3 mü iphone 6 plus mı İki telefonunda özellikleri ve fiyatları arasında farklılık vardır. İphone dünya çapında en çok satan ve tercih edilen markalardan birisidir. Kalite ve kullanılan aksam olarak iphone biraz daha ağır basıyor diyebiliriz. Yinede son tercih siz değerli ziyaretçilerimizin

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica