Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Atarlı sözler 2016

Atarlı sözler 2016

Atarlı sözlerin ne kadar anlamlı ve neden bu kadar isyankar olduğunu sizler tecrübelerinizden dolayı bizden çok daha iyi biliyorsunuz.

atarlı sözler 2017

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Gülümseme resimleriGülümseme resimleri smile resimleri il biraz gülmeye ne dersiniz? İster bilgisayarınızda, dilerseniz facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınızda bu gülümseme resimlerini paylaşabilirsiniz.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanıriş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanır Çalışanların güvenliğini ve sağlığını ön plana çıkaran özel bir gündür. Teknoloji ve sanayi ülkemizde ilerledi ve yeni iş sahaları açıldı. Bu bizim yararımıza olurken bazen zararımıza olabiliyor ve da çok fazla iş kazası meydana geliyor. Ülkemizde her altı dakikada bir iş kazası meydana gelmektedir. 4-10 mayıs tarihleri arasında her sene iş sağlığı ve güvenliği haftası […]
  • Atatürk 23 nisan fotoğraflarıAtatürk 23 nisan fotoğrafları Atatürk 23 nisan fotoğraflarını ve resimlerini bende çok merak ettim. Siyah beyaz nostaljik bu fotoğraflara hayran kaldım. Eskiden her şey ne kadar doğal ve güzeldi değil mi?
  • Harika sözler 2016Harika sözler 2016 Harika ötesi yeni ve güzel sözlerden oluşan yazı dizimizle sizlere merhaba demek istiyoruz. 2016 en yeni en süper ve harika sözleri incelemeye ne dersiniz?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica