Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Atatürk Duvar Kağıtları

Atatürk Duvar Kağıtları

Merhaba arkadaşlar , bu yazımızda atatürk duvar kağıtlarını sizlerle paylaştık. Duvar kağıdı yapacaksanız ve atatürk resmi koyacaksanız o zaman doğru yerdesiniz. Burada birbirinden güzel atatürk duvar kağıtlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk Duvar Kağıtları 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • yeni yıl mesajları komikyeni yıl mesajları komik Aralık ayı geldiği zaman herkesi yılbaşı telaşı sarmaktadır. 31 Aralık akşamı ise insanlar bütün sevgileriyle ve güçleriyle o anın tadını çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ülkemizde Yeni yıl geleneği biraz daha farklıdır. Bizde güzel sofralar hazırlanır, Televizyondaki programlar izlenir, çerezler yenilir ve saat 12 olduğu zaman herkes birbirine yeni hediyeler […]
  • berat kandili ne zaman 2015berat kandili ne zaman 2015 Berat kandili ne zaman kutlanır? Herkesin aklında bu soru ve niçin kutlanır? var. Ne zaman biter, ne zaman oruç tutulur? Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. 2015 berat kandili 1 haziran Pazartesi günüdür. Bugünden 1 gün önce yada 1 haziranda oruç tutmaya başlayabilirsiniz.
  • Çilek, Tarım  Kültür ve Sanat Festivali – Aydın / SultanhisarÇilek, Tarım Kültür ve Sanat Festivali – Aydın / Sultanhisar Aydın / Sultanhisar'da her yıl 1 ve 5 mayıs tarihlerinde kutlanmaktadır. Eğer Aydın'da yaşıyorsanız sizlerde bu güzel etkinliklere ve şenliklere, festivallere katılabilirsiniz. çilek tarım kültür ve sanat festivali sultanbeyli'de yine kutlanmaktadır.
  • işçi bayramı 2015işçi bayramı 2015 2015 işçi bayramı 1 mayıs cuma gününe denk gelmektedir. Böylelikle cuma, cumartesi ve pazar günü tüm çalışanlar doyasıya tatil yapabilecekler. işçi bayramı 2014 yılında olduğu gibin yine bu sene 2015 yılında etkinliklerle ve şenliklerle kutlanacaktır.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica