Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Atatürk’ün geometri alanında yaptığı çalışmalar nelerdir?

Atatürk’ün geometri alanında yaptığı çalışmalar nelerdir?

Atatürk’ün geometri alanında yapmış olduğu çalışmaları sizler için sıra sıra aşağıya yazdık. Umarım yardımcı olmuşumdur.

ÇEMBER

POLİGONLAR

ataturk ve geometri calismalari

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • il içi tayin atama 2015il içi tayin atama 2015   İl içi tayin atama sonuçları nihayet açıklandı. Meb müdürlükleri tarafından ayrıca İstanbul iç içi atama sonuçlarını yine sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmenlerin merakla ve heyecanla beklediği il içi yer değiştirme sonuçlarını burada bulabilirsiniz. Tüm illerin ve 4 büyük ilin İstanbul, Ankara, İzmir ve bursa sonuçları yine makalemizde yer almıştır. […]
  • İlk yazı örnekleriİlk yazı örnekleri Tarihteki ilk yazı örneklerinden bir kaç fotoğraf ve görsel merak edenler için yayınlıyoruz. Yazının ilk çıktığı tarihi merak eden eminim bir hayli fazla.
  • Kitap okumanın faydaları ile sloganKitap okumanın faydaları ile slogan Kitap okumak eğitimin ve öğrenimin en önemli aşamalarından ve temel evrelerinden birisidir. Kitap okuyan adam kültürlü ve bilgili olur. Vatana millete topluma faydalı bir birey haline gelir.
  • Atatürk ilke ve inkılapları öncesi ve sonrası resimliAtatürk ilke ve inkılapları öncesi ve sonrası resimli Atatürk ilke ve inkılapları sonrası ve öncesi resimli anlatımlarla karşınıza geliyor. İşte Atatürk'ün ilkeleri ve inkılapları resimli

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica