Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Atatürk’ün geometri alanında yaptığı çalışmalar nelerdir?

Atatürk’ün geometri alanında yaptığı çalışmalar nelerdir?

Atatürk’ün geometri alanında yapmış olduğu çalışmaları sizler için sıra sıra aşağıya yazdık. Umarım yardımcı olmuşumdur.

ÇEMBER

POLİGONLAR

ataturk ve geometri calismalari

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kitap okumanın faydaları ile sloganKitap okumanın faydaları ile slogan Kitap okumak eğitimin ve öğrenimin en önemli aşamalarından ve temel evrelerinden birisidir. Kitap okuyan adam kültürlü ve bilgili olur. Vatana millete topluma faydalı bir birey haline gelir.
  • Atatürk ilke ve inkılapları öncesi ve sonrası resimliAtatürk ilke ve inkılapları öncesi ve sonrası resimli Atatürk ilke ve inkılapları sonrası ve öncesi resimli anlatımlarla karşınıza geliyor. İşte Atatürk'ün ilkeleri ve inkılapları resimli
  • Tomris uyar şiirleriTomris uyar şiirleri Tomris uyar şiirleri her kesim tarafından beğenilmektedir. En güzel tomris uyar şiirlerini resimli olarak düzenledik ve seçtik.
  • Necip fazıl Kısakürek ben ve ötesiNecip fazıl Kısakürek ben ve ötesi Necip fazıl Kısakürek eserlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Edebiyat tarihimizde önemli yazarlardan birisi olan necip fazıl Kısakürek ben ve ötesi ile adından her zaman söz ettirdi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica