Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Ayakkabı bağcığından bileklik

Ayakkabı bağcığından bileklik

Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.

Ayakkabı bağcığından bileklik 5 Ayakkabı bağcığından bileklik 6 Ayakkabı bağcığından bileklik 7 Ayakkabı bağcığından bileklik 8 Ayakkabı bağcığından bileklik 9 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 1 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 2 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 3 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 4 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Parfümden kolye yapımıParfümden kolye yapımı Kullandığınız parfüm şişelerini değerlendirebilirsiniz. Bir çoğunun aklına acaba parfüm şişesi ile neler yapılabilir siye soru geliyor. Bende onlara cevap olsun diye parfümden kolye yapanların resimlerini buldum.
  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.
  •  Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız motifli farklı bayan şal yapmak ve boş zamanlarında örmek isteyen hanımların çok beğeneceği bir model

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica