Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Ayakkabı bağcığından bileklik

Ayakkabı bağcığından bileklik

Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.

Ayakkabı bağcığından bileklik 5 Ayakkabı bağcığından bileklik 6 Ayakkabı bağcığından bileklik 7 Ayakkabı bağcığından bileklik 8 Ayakkabı bağcığından bileklik 9 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 1 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 2 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 3 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım 4 Ayakkabı bağcığından bileklik yapalım

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Parfümden kolye yapımıParfümden kolye yapımı Kullandığınız parfüm şişelerini değerlendirebilirsiniz. Bir çoğunun aklına acaba parfüm şişesi ile neler yapılabilir siye soru geliyor. Bende onlara cevap olsun diye parfümden kolye yapanların resimlerini buldum.
  • Eldivenden oyuncak yapımıEldivenden oyuncak yapımı Eldivenden çok çeşitli el işleri yapılıyor. Onlardan birisi bugün sizlere göstereceğim çeşitli bir oyuncak yapımı ve örneği olacak
  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica