Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Babalar günü hediyeleri el yapımı kolay

Babalar günü hediyeleri el yapımı kolay

El yapımı hediyelerle babalar gününü kutlamaya ne dersiniz. Bu sene biraz farklılık olsun arkadaşlar, Hazır yerine evde babalar günü hediyesini kendimiz yapalım.

babalar günü hediyeleri el yapımı kolay

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Babalar günü hediyesi el yapımıBabalar günü hediyesi el yapımı Hazır babalar günü hediyelerinden sonra şimdi el yapımı çok güzel ve yapımı kolay olan hediyelere hep birlikte göz atacağız. El yapımı hediyeler ne kadar güzel ve yapılışı zevkli değil mi?
  • Muhabbet kuşu kafesleriMuhabbet kuşu kafesleri Muhabbet kuşları için en güzel kafes modellerini bir araya getirdik. El yapımından hazır olan muhabbet kuşu kafeslerine kadar aradığınız tüm kafesleri burada bulabilirsiniz. Fiyatları 35 - 50 TL arasında değişmektedir. Kafes ne kadar büyük olursa o kadar hayvan rahat eder. Küçük kafes arayanlar için yine ayrıca aşağıya resimlerini ekledik.
  • Vitray cam sanatı örnekleriVitray cam sanatı örnekleri Vitray cam sanatı ülkemizde yine yaygın olan bir başka el sanatlarının başında gelmektedir. Genelde camilerde bu işlemeleri ve çizimleri fazlası ile görmekteyiz.
  • 10 kasım şiirleri en güzel10 kasım şiirleri en güzel En güzel 10 kasım şiirlerini ele aldık ve inceledik. Bu sefer geçen seneye göre daha farklı ve resimli şiirlere yer verdiğimizi belirtmek isterim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica