Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Babalar günü hediyesi el yapımı

Babalar günü hediyesi el yapımı

Hazır babalar günü hediyelerinden sonra şimdi el yapımı çok güzel ve yapımı kolay olan hediyelere hep birlikte göz atacağız. El yapımı hediyeler ne kadar güzel ve yapılışı zevkli değil mi?

babalar günü hediyesi el yapımı paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Babalar günü hediyeleri el yapımı kolayBabalar günü hediyeleri el yapımı kolay El yapımı hediyelerle babalar gününü kutlamaya ne dersiniz. Bu sene biraz farklılık olsun arkadaşlar, Hazır yerine evde babalar günü hediyesini kendimiz yapalım.
  • Muhabbet kuşu kafesleriMuhabbet kuşu kafesleri Muhabbet kuşları için en güzel kafes modellerini bir araya getirdik. El yapımından hazır olan muhabbet kuşu kafeslerine kadar aradığınız tüm kafesleri burada bulabilirsiniz. Fiyatları 35 - 50 TL arasında değişmektedir. Kafes ne kadar büyük olursa o kadar hayvan rahat eder. Küçük kafes arayanlar için yine ayrıca aşağıya resimlerini ekledik.
  • Babalar günü için ev yapımı hediyelerBabalar günü için ev yapımı hediyeler Ev yapımı hediyeler anneler ve babalar gününde onlara armağan edeceğimiz en güzel şey olsa gerek. El yapımı hediyelerin yapılışlarını resimlerle size göstermek istedik.  
  • Babalar günü fotoğraf yarışması 2015Babalar günü fotoğraf yarışması 2015 2015 yılının ilk babalar günü resim yarışmasından derlenen fotoğrafları ve görselleri en iyi kategorilerle ele alarak sıraya göre listeledik ve yayınladık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica