Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // babalar günü ile ilgili güzel sözler

babalar günü ile ilgili güzel sözler

Güzel sözlerle babalar gününe merhaba dedik ve hemen arkasından çok farklı duygusal mesajlara yer verdik. Babalar gününüz kutlu olsun.

babalar günü ile ilgili güzel sözler twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü boyama örnekleriöğretmenler günü boyama örnekleri Öğretmenler gününde ilkokul öğrencilerine ve küçük çocuklarımıza çok güzel boyama sayfalarını sunmak istedik. Bu güzel boyama sayfaları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar. 24 kasımda öğretmenliğin ne kadar kıymetli ve aynı zamanda değerli bir meslek olduğunu çocuklarımıza göstermek için boyama sayfalarını onlara boyatmalıyız. Öğretmelerin üstün çalışmaları ve çabaları […]
  • Ramazan bayramı ile ilgili sözlerRamazan bayramı ile ilgili sözler Ramazan bayramının önemini ve değerini bizlere gösteren bu kutlu ve güzel sözler sizlere ve sevenlerinize layıktır. Dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Facebook ve twitter için son derece ideal sözlerdir.
  • Galatasaray 4 yıldız capsGalatasaray 4 yıldız caps Galatasaray 4 yıldız ile ilgili geyikler caps ve resimler hepinizi güldürecek. Birbirinden komik ve akıllıca düşünülmüş bu espirileri takdir etmek gerekiyor.
  • Ramazan ayı mübarek olsun mesajlarıRamazan ayı mübarek olsun mesajları Değerli kardeşlerim orucunuzu tutuyor ve ibadetlerinizi yerine getiriyorsunuz. Allah inşallah bütün bu yaptıklarınızın karşılığını ramazan ayında size fazlası ile verir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica