Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // babalar günü ile ilgili şiirler 3 kıtalık

babalar günü ile ilgili şiirler 3 kıtalık

3 kıtalık babalar günü şiirlerini bir arkadaşımız bizlerden rica etmiş. Bizde onu kıramadık ve çok güzel üç kıtalık babalar günü şiirlerini yayınladık

babalar günü ile ilgili şiirler 3 kıtalık paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirlerCumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler En güzel cumhuriyet bayramı ile ilgili 2 - 3 - 4 kıtalık olan şiirleri siz değerli öğrenciler için sitemizde paylaşmak istedik. 29 ekimde bütün okullarda şiirler okunur ve hatta şiir yarışmaları yapılır. Dilerseniz paylaşmış olduğumuz şiirlerden faydalanabilir yada ilham alabilirsiniz.
  • Kadir gecesi namazı nasıl kılınırKadir gecesi namazı nasıl kılınır Kadir gecesi namazı kılışını son derece kolaydır. Namaz 4 ve 12 rekat olarak kılınmaktadır. İlk rekatta fatiha ile 3 kadir suresi okunur. Rekatta ise yine fatiha ile 3 ihlas suresi. Rekatta. Fatihayla 3 kadir suresi, Son 4. Rekatta ise fatiha ile 3 ihlas suresi okunur.  
  • 3 mayıs Türkçülük günü etkinlikleri3 mayıs Türkçülük günü etkinlikleri Türkçülük günü etkinlikleri bu sene ülkemizin pek çok ilinde ve ilçesinde coşku ile kutlanacaktır. Daha önce yapılmış etkinliklerden fotolar ve resimler sunmak istiyoruz.
  • 3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler 3 mayıs gününde Türkçülük kutlamaları ve etkinlikleri yapılacak. Bugünü unutmamak için sizlerde internetten ve sosyal medyadan sözlerle paylaşımlarda bulunun.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica