Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // babalar günü ile ilgili şiirler 4 kıtalık

babalar günü ile ilgili şiirler 4 kıtalık

Babalar gününe özel yazıları resimli ve şiirleri yayınlamaya devam ediyoruz. Sırada 4 kıtalık farklı güzel ve duygusal babalar günü şiirleri var

babalar günü ile ilgili şiirler 4 kıtalık paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim şiirleri29 ekim şiirleri 29 ekim ile ilgili bugüne kadar bir çok güzel şiirler yayınladık. 1, 2, 3, ve 4 kıtalık en güzel 29 ekim şiirlerini yine sitemizde bulabileceksiniz. Bakalım yeni paylaşmış olduğumuz 29 ekim şiirlerini kimler beğenecek.
  • Galatasaray 4 yıldız capsGalatasaray 4 yıldız caps Galatasaray 4 yıldız ile ilgili geyikler caps ve resimler hepinizi güldürecek. Birbirinden komik ve akıllıca düşünülmüş bu espirileri takdir etmek gerekiyor.
  • Galatasaray sözleri fenereGalatasaray sözleri fenere Galatasaray şampiyon oldu ve 4. Yıldızı taktı. Fenerbahçeliler biraz üzgün ama yapacak bir şey yok.. Galatasaray'dan fenere 4. Yıldız ile ilgili göndermeler ve sözler burada.
  • Sahur vakti ile ilgili hadislerSahur vakti ile ilgili hadisler Sahur vakti ramazan ayının en keyifli ve değerli anlarından birisidir. Oruç tutmak için niyetleneceğimiz gecedir. Sahur vaktiyle ilgili çok güzel hadisler var.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica