Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Bahar bayramı mesajları

Bahar bayramı mesajları

En çok sevilen mevsimlerin başında bahar gelmektedir. Baharın gelişini nevruz ve hıdırellez ile kutlarız. Sevdiğiniz insanlarla kutlayabileceğiniz çok güzel mesajları sizin için paylaştık.

bahar bayramı mesajları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Karakalem kedi çizimleriKarakalem kedi çizimleri En çok sevilen şirin hayvanların başında kediler gelmektedir. Karakalem ile çok şirin ve farklı kediler çizmeyi deneyebilirsiniz.
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Karakalem insan figürleriKarakalem insan figürleri Karakalem ile insan çizimleri ve örneklerine bugün yer vermek istedik. En kolay ve zevkli karakalem çalışmalarının başında insan çizimler gelmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica