Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Bebek battaniyesi

Bebek battaniyesi

Bebek battaniyesi araya anneler ister burada yer alan hazır modellerden yararlanabilirler, isterlerse kendi el becerileriyle çok güzel battaniyeler örebilirler.

2017 Bebek battaniyesi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
9Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Derya baykal örgü şapkalarDerya baykal örgü şapkalar Günümüzde el işiyle uğraşan hanımlar deryanın dünyasını izlemektedir. Bizlerde programda yer alan örgüleri sizlerle paylaşmaktayız.
  • 2015 örgü kırlent modelleri2015 örgü kırlent modelleri Kırlent yastık modelleri hazır ve el örgüsü örnekleriyle dikkat çeken dekoratif ürünlerdir. Burada yer alan örnekler tamamen el örgüsüyle örülmüşlerdir.
  • 2015 motifli yatak örtüsü modelleri2015 motifli yatak örtüsü modelleri Yatak örtülerini güzelleştiren ve onları farklı bir model haline getiren kuşkusuz üzerinde yer alan el emeği motif örnekleridir.
  • Şirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleriŞirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleri Bebekler henüz dünyaya gelmeden anne karnında hissedildiği günden bu yana  onun için her türlü hazırlıklar yapılmaya başlanır. Oda hazırlıklarından giyim  ve aksesuarlara kadar bir sürü alışverişte bulunuruz.  Hiçbiri el emeğimizle ördüğümüz örgü bebek patik ve elbiselerin yerini tutamaz. Tıpkı burada ye alan sepetler gibi.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica