Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Bebek Örgü Çeşitleri 2013

Bebek Örgü Çeşitleri 2013

Bebek örgüleri 2013 yılında çok aşama kaydetti. Tasarım olarak diğer yıllara oranlar çok daha güzel bebek takımları örgü modellerini sitelerde görmekteyiz.

2013 yılında onlar için yapılan çok sevimli yelekler, hırkalar, patik ve elbise örnekleri var.

kolay bebek örgüleri

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2013 iğne oyası örnekleri2013 iğne oyası örnekleri İğne oyası denildiği zaman Türklerin kültür ve geleneklerinden her zaman var olan ve popülerliğini koruyan el işleri gelir. İğne oyaları benim en çok sevdiğim el emeklerinden olduğu için siz sevgili site ziyaretçilerim için yeni 2013 iğne oyası modellerini buldum.
  • Ajurlu Örgü Modelleri 2013Ajurlu Örgü Modelleri 2013 Ajurlu örgülerin birbirinden güzel olan modelleri ile karşınızdayız. Bu örnekler çok şık. Zaten aşağıda yer alan fotoğraf galerimizde detayları net olarak görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ajurlu örgüler ile neler yapılabilir? kazaklar , hırkalar ve atkılar yapılabilir. Bunun gibi daha sayamadığımız bir sürü örgü modelleri var. Deliklisi olan ajurlu örgülerin hoş görünümleri […]
  • 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri Kış aylarında büyüklerimiz hep tığ işi örgü işleri ile uğraşırlardı. Günümüzde örgü el işlerine olan ilgi azalmasına rağmen genç kızların bu işe biraz hevesli olduğunu görmek, gelenek ve kültürümüzü yaşatmak açısından çok iyi bir şey. Tığ işleri ile boncuklu havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar 2013 örneklere bayılacaklar.
  • Çok güzel 2013 Lif ÖrnekleriÇok güzel 2013 Lif Örnekleri Sizlere çok daha güzel olan 2013 lif örneklerini buldum. Geçen seneki lif örnekleri de güzeldi ama bunlar birer harika. Evinizde ve kızınızın çeyizinde kullanabileceğiniz çok güzel lif modellerini örerken zorlanmayacaksınız İnternetten araştırma yaptık ve hayvan desenlisi, motiflisi renklisini bulduk.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica