Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Bebek Örgü Çeşitleri 2013

Bebek Örgü Çeşitleri 2013

Bebek örgüleri 2013 yılında çok aşama kaydetti. Tasarım olarak diğer yıllara oranlar çok daha güzel bebek takımları örgü modellerini sitelerde görmekteyiz.

2013 yılında onlar için yapılan çok sevimli yelekler, hırkalar, patik ve elbise örnekleri var.

kolay bebek örgüleri

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri Kış aylarında büyüklerimiz hep tığ işi örgü işleri ile uğraşırlardı. Günümüzde örgü el işlerine olan ilgi azalmasına rağmen genç kızların bu işe biraz hevesli olduğunu görmek, gelenek ve kültürümüzü yaşatmak açısından çok iyi bir şey. Tığ işleri ile boncuklu havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar 2013 örneklere bayılacaklar.
  • Çok güzel 2013 Lif ÖrnekleriÇok güzel 2013 Lif Örnekleri Sizlere çok daha güzel olan 2013 lif örneklerini buldum. Geçen seneki lif örnekleri de güzeldi ama bunlar birer harika. Evinizde ve kızınızın çeyizinde kullanabileceğiniz çok güzel lif modellerini örerken zorlanmayacaksınız İnternetten araştırma yaptık ve hayvan desenlisi, motiflisi renklisini bulduk.
  • 2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları2013 Güzel İğne Oyası Yazma Kenarları İğne oyası ile yapabileceğiniz çok el işi örnekleri vardır. Bunlar; namaz kenarları ve baş örtüleri çember oyalarını süslene ve havlu kenarlarıdır. İşte en güzel 2013 iğne oyası yazma kenarları örneklerini sizler için derledik. Umarım hoşunuza gidecektir. İncelemeniz için resimleri aşağıya ekledik.
  • Yazma Modelleri ve Örnekleri 2013Yazma Modelleri ve Örnekleri 2013 Eskiden anneanneleriniz yazma örnekleri ile çok uğraşırlardı. O zamanların yeri her zaman farklıdır. Günümüzde yazma oyalarını biz anneler çok farklı tekniklerle yapmaktayız. 2013 yılında yapılan yazma örnekleri eskilere göre çok daha farklı. Yazma kenarı örneklerini isteyenler baş örtüsü olarak dileyenlerde boyunluk olarak aksesuar niyetine […]

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica