Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // berat kandili duası Nihat hatipoğlu

berat kandili duası Nihat hatipoğlu

Nihat hatipoğlu her sene ATV ekranlarından çok güzel kandil programları yapıyor ve böyle güzel dualar okuyor

berat kandili duası Nihat hatipoğlu 12

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • berat kandili nihat hatipoğlu 2015berat kandili nihat hatipoğlu 2015 Nihat hatipoğlu ile 2015 berat kandili 1 haziranda atv ekranlarında yayınlanacak. Programda dualar kuranlar okunacak ve izleyicilerin soruları cevaplanacak. Berat kandili özel nihat hatipoğlu yayınlarını buradan takip edebilirsiniz.
  • Kadir gecesi namazı kaç rekat kılınırKadir gecesi namazı kaç rekat kılınır Kadir gecesi namazının geçenlerde size kılınışından bahsetmiştir. Kadir gecesi namazı 4 ve 12 rekat olarak kılınmaktadır. Başka sorularınız olursa burada elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
  • Konya kurbanlık fiyatları 2015Konya kurbanlık fiyatları 2015 Konya'da yaşayan vatandaşlarımız için yeni 2015 kurbanlık koyun fiyatlarını büyükbaş ve küçükbaş olarak ele aldık. Koyun fiyatları: 700 - 1000 TL Canlı kilo: 15 - 16 TL 2015 yılı Konya ili Kurbanlık büyük baş tosun fiyatı: Canlı tosun: 3.000 - 8.000 TL Kilo: 12 - 14 TL
  • Anneler günü hediyesi askerlik düşecek mi?Anneler günü hediyesi askerlik düşecek mi? Askerlik düşecek mi konuları, Askerlerin hep gündeminde ve aklında olan mevzulardır. Ramazanda, kurban bayramında ve anneler günü gibi günlerde devlet bazen askerliği düşürebiliyor. Nitekim geçen sene yılbaşında askerlik düştü ve 12 aya indi. İleride 9 aya düşeceğini söylüyorlar bakalım hep beraber göreceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica