Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // berat kandili ile ilgili telefon mesajları

berat kandili ile ilgili telefon mesajları

Telefon mesajlarını ve sms sözlerini berat kandilinde annenize ve babanıza göndererek bu güzel günü onlarla kutlayabilirsiniz.

berat kandili ile ilgili telefon mesajları paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Kurban bayramı ile ilgili mesajlarKurban bayramı ile ilgili mesajlar Kurban bayramı ile ilgili mesaj ve sms arayan değerli kardeşlerimiz bu güzel sözleri görmeden paylaşmasınlar ve bir şey göndermesinler çünkü bunlar en güzelleri.
  • Oruç mesajlarıOruç mesajları Ramazan ve oruç ayı ile ilgili mesajları ailenize, sevgiliye, eş dosta ve akrabanıza yollayabilirsiniz. Sms mesajlarından resimli anlamlı pek çok oruç mesajlarına kadar aradığınız sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Miraç kandili ile ilgili smsMiraç kandili ile ilgili sms Miraç kandili ile ilgili çok güzel mesajları ve sms sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Miraç gününün anlam ve önemini anlatan smsler burada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica