Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // berat kandili ne zaman 2015

berat kandili ne zaman 2015

Berat kandili ne zaman kutlanır? Herkesin aklında bu soru ve niçin kutlanır? var. Ne zaman biter, ne zaman oruç tutulur? Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. 2015 berat kandili 1 haziran Pazartesi günüdür. Bugünden 1 gün önce yada 1 haziranda oruç tutmaya başlayabilirsiniz.

berat kandili ne zaman 2015 resimler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Arapça besmele yazılarıArapça besmele yazıları Arapça besmele yazılarını bir çok kardeşlerim merak ediyor. Hatta bana bu konuda çeşitli mailler geliyor Ne zaman yayınlayacaksınız diye, Sizler için yine çok güzel Arapça ile besmele yazılarını resimli olarak paylaşıyoruz. İlerleyen zamanlarda vector ve diğer formatları yayınlayacağız.
  • Anneler günü resimleriAnneler günü resimleri Anneler biz evlatların bu dünyada en çok sevdiği varlıklardır. Onlara olan sevgimizi saygımızı hiçbir zaman eksik etmeyiz. Ne mutlu ki bizlere '' Anneler günü'' diye çok özel ve anlamlı bir gün var. Anneler gününde facebook'ta paylaşabileceğiniz çok özel resimleri bir araya getirdik.
  • kan haftası ne zamankan haftası ne zaman Kan haftası ne zaman kutlanır? Gün ve tarihi nedir? Ülkemizde kan haftası 6-12 mayıs günlerinde kutlanarak çeşitli konferanslar ve etkinlikler yapılmaktadır.
  • 1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi1 mayıs bahar bayramı ne zaman ilan edildi 1 mayıs bahar bayramını işçiler ve emekçiler kutlamaktadır. Sadece ülkemizde değil, dünya çapında 1 mayıs günü olarak ilan edilmiştir. Tarihi 1 mayıs günüdür.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica