Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // berat kandili sözleri resimli

berat kandili sözleri resimli

Resimli kandil mesajlarına olan ilginizi bildiğim için bu sene bir kez daha çok güzel berat kandili sözlerini paylaşıyorum. Bakalım kimler beğenecek ve facebookta paylaşacak. Resimli sözler ne kadar özel ve güzel görünüyor değil mi? Resimli olduğundan dolayı kelimelerin anlamları ve sözleri gün yüzüne çıkıyor

berat kandili sözleri resimli tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Seni seviyorum sözleri sevgiliyeSeni seviyorum sözleri sevgiliye Seni seviyorum ile ilgili anlamlı sözler resimli bir şekilde karşınızda. Sevgiliye seni seviyorum demek kadar güzel ne olabilir değil mi? İşte bu resimli kısa uzun sözler onların çok hoşuna gidecek.
  • Yeni doğmuş bebek resimleriYeni doğmuş bebek resimleri Yeni doğmuş şu güzel ve masum bebeklere bakar mısınız ya.. Ne kadar tatlı görünüyorlar değil mi? Rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.
  • Ağlayan çocuk resimleriAğlayan çocuk resimleri Ağlayan çocuklar ne kadar masum ve sevecen görünüyorlar değil mi? Bazen ağlamak iyidir. İnsanı rahatlamasına neden olur. Biz anneler çocukların ağlamasına dayanamayız ve onlara kıyamayız.
  • Oyuncak bebekler gerçeğe benzeyenOyuncak bebekler gerçeğe benzeyen Oyuncak bebeklere bakar mısınız arkadaşlar ne kadar gerçek değil mi? Ben şaşırdım vallaha ne diyeyim... Buyurun sizlerde resimlerini inceleyin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica