Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Berat kandilinde okunacak dualar

Berat kandilinde okunacak dualar

Berat kandilinde okunacak duaları resimli olarak karşınıza getirdik. Özellikle Nihat hatipoğlu’nun dualarını okumanızı öneririz. Arapça ve kuran okumasını bilmeyenler için çok güzel dualar vardır.

berat kandilinde okunacak dualar tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Oruçluyken parfüm sıkılır mıOruçluyken parfüm sıkılır mı Oruçlu arkadaşlar aşırıya kaçmamak sureti ile deodorant, parfüm ve esans kullanabilirler. Ayrıca mekruh değildir.
  • Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı?Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı? Parfüm ve kozmetik ürünleri orucu bozar mı? Deodorant ve jöle ve krem orucu bozmaz. Kullanabilirsiniz.
  • Orucu bozan şeyler nelerdirOrucu bozan şeyler nelerdir Orucu neler bozar? Bozan haller nelerdir maddeler halinde burada? 1 - Çok az miktarda tuz yemek 2 - Oruçlu olduğunu bildiğiniz halde yemek yada içmek orucu bozar. Bunun dışında oruçlu iken ilaç içmek yine orucu bozar 3 - Cinsel ilişkiye girmek 4 - Yağan yağmur yada kar taneciklerini oruçlu olduğunu bilerek yutmak 5 - Sigara içmek yada sigara içilen ortamda oruçlu olduğu […]
  • Ramazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgiRamazan ayı oruç ibadeti hakkında bilgi Ramazan en önemli aydır. Mübarek üç ayların kıymetlisidir. Ramazan denildiği zaman akla ilk olarak oruç gelmektedir. Bu ayda tutulan oruçlar Müslüman alemine farz olarak kılınmıştır. Ramazan ayının temeli oruç olduğundan dolayı bu mübarek aya ayrıca '' oruç ayı'' demek çok doğru olur. Ramazan ayını biz Müslümanlar nezdinde önemli kılan başka bir olay ise Kutsal kitabımız olan kuranı […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica