Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Bez bebek yapımı ve örnekleri

Bez bebek yapımı ve örnekleri

Bez bebeğin yapılışını az önce sizlere aktarmıştım. Şimdi ise aşama olarak yapım örneklerini göstereceğiz. Kalıbını yazıcıdan çıkartınız ve fotokopisini çektikten sonra dilediğiniz boyutlarda büyütebilirsiniz. El becerisine güvenenler kendisi çizebilir.

Bez bebek yapma

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2014 – 2015 örgü örnekleri2014 – 2015 örgü örnekleri El işlerine meraklı olan hamarat hanımlarımızın bu yıl yapacak çok şeyi var. Hazır giyimden çok daha güzel örgü elbiseleri, patikleri, şal ve süveter gibi ürünleri kendi becerimizle çok daha modern özgün ve doğal bir şekilde örebiliriz. Bu konuda başarılı olacağınızdan bizlerin hiç şüphesi yok! Özellikle örgü etekleri örmesi biraz külfetlidir fakat nihayetinde biz kadınların bunun […]
  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.
  • Mavi örgü dantel modelleriMavi örgü dantel modelleri Mavi renkli danteller bence en az beyazlar kadar güzel ve odalarda, salonlarda, mutfaklarda ve yatak odalarında fark yaratacaktır.
  • Güllü çiçekli lif örneğiGüllü çiçekli lif örneği Resimleri takip ederek lifin nasıl yapıldığını az çok kavrayabilirsiniz. Güllü olan lif modeli çeyizlerinize çok yakışacaktır. Örmek isteyenler dediğim gibi görselleri inceleyebilirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica