Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // bilekte biten pantolon kimler giymeli? kimlere yakışır?

bilekte biten pantolon kimler giymeli? kimlere yakışır?

bilekte biten pantolon modellerini herkes giyebilir. yeter ki doğru kombin olsun. kimlere yakışır uzun kısa boylu fark etmiyor. dediğimiz gibi düzgün ve doğru kombinleme yapıldığı zaman rahatlıkla ve abes olmadan giyebilirsiniz.

bilekte biten pantolonlar 2018

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hıdrellez hikayesiHıdrellez hikayesi Hıdrellez hikayesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Miladi takvime göre 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Eski takvim olan rumi ve jülyen takvimini baz alırsak 23 nisan gününe denk gelir. İlyas ve Hızır'ın yeryüzünde buluştukları gün olarak ayrıca kabul edilmektedir. Hızır kuranı kerimde geçmektedir. Bahar aylarında dolaşarak biz insanlara ab-ı hayat ve bolluk bereket […]
  • Babalar günü tişörtleriBabalar günü tişörtleri Babalar gününe özel olarak tişört modelleri çeşitleri ve baskıları yapmışlar. Onlara hediye edebileceğiniz seçenekler arasında tişörtler mutlaka yer almalı ki zaten yaz ayında kutlandığı için keyifle giyecektir ve onun için bu tişörtün anlamı çok daha büyük olacaktır. Babalar günü tişörtlerini netten kapıda ödemeli pek çok alışveriş sitesinden güvenle satın alabilirsiniz. Hazır almak […]
  • Yeni gelinlik çeşitleri 2016Yeni gelinlik çeşitleri 2016 Yeni gelinlikler arasında o kadar güzel ve özel modeller var ki... Hangi birini paylaşsam şaşırdım. 2016 gelinlik çeşitlerinden bir koleksiyon sizlere takdim etmek istedim.
  • Mezuniyet elbiseleri tesettürMezuniyet elbiseleri tesettür Kapalı bayanlarımızı tabii ki unutmadık ve mezuniyet partisinde giyebilecekleri çok güzel tesettür abiyeleri araştırdık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica