Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // bilekte biten pantolon kimler giymeli? kimlere yakışır?

bilekte biten pantolon kimler giymeli? kimlere yakışır?

bilekte biten pantolon modellerini herkes giyebilir. yeter ki doğru kombin olsun. kimlere yakışır uzun kısa boylu fark etmiyor. dediğimiz gibi düzgün ve doğru kombinleme yapıldığı zaman rahatlıkla ve abes olmadan giyebilirsiniz.

bilekte biten pantolonlar 2018

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Hıdrellez hikayesiHıdrellez hikayesi Hıdrellez hikayesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Miladi takvime göre 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Eski takvim olan rumi ve jülyen takvimini baz alırsak 23 nisan gününe denk gelir. İlyas ve Hızır'ın yeryüzünde buluştukları gün olarak ayrıca kabul edilmektedir. Hızır kuranı kerimde geçmektedir. Bahar aylarında dolaşarak biz insanlara ab-ı hayat ve bolluk bereket […]
  • 2014 Tesettür Nişanlık Modelleri2014 Tesettür Nişanlık Modelleri Tesettürlü bayanlarımız için harika nişanlıklar bulduk ve sayfamıza açtık. Bu modellerin hepsi birbirinden renkli ve farklı. Eminim ki sizlerde görünce bizim kadar çok beğeneceksiniz.
  • 2014 Sonbahar Kış Bayan Giyim Trendleri2014 Sonbahar Kış Bayan Giyim Trendleri 2014 yılında sonbahar ve kışa özel olarak tasarlanmış bayan giyim modelleri sizlerle olacak. Son derece güzel ve farklı olan bu modelleri eminim ki çok hoşunuza gidecektir.
  • Yeni gelinlik çeşitleri 2016Yeni gelinlik çeşitleri 2016 Yeni gelinlikler arasında o kadar güzel ve özel modeller var ki... Hangi birini paylaşsam şaşırdım. 2016 gelinlik çeşitlerinden bir koleksiyon sizlere takdim etmek istedim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica