Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Blok flüt nasıl çalınır ?

Blok flüt nasıl çalınır ?

Flüt Eski Yunan, Çin, Hint ve Japon kökenlerine kadar uzanmaktadır ve günümüzde ise okullar da müzik derslerinde hep flüt çalınır. Peki blok flüt nasıl çalınır bilmeyenler için bir video buldum. Videomuzu izleyerek nasıl çalındığını hemen öğrenebilirsiniz.

Blok flüt çalmak

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • DNA Modeli Nasıl Yapılır ?DNA Modeli Nasıl Yapılır ? Evet DNA modeli nasıl yapılır merak edenler buraya. Ben hem resim olarak , hem de video olarak sizlerle paylaştım. Yani DNA modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hepinize Kolay Gelsin.
  • Süleyman Şah Üniversitesi Taban Puanları 2014 2015Süleyman Şah Üniversitesi Taban Puanları 2014 2015 Süleyman Şah Üniversitesi Taban Puanları , Süleyman Şah Üniversitesi Kontenjanları 2013 – 2014 , Üniversitenin Taban Puanları kaçtır. Bizler bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Şimdi Süleyman Şah Üniversitesinin mesleklerinin taban puanlarını aşağıya ekledik. Mühendislik ya da tıp fakültesi gibi meslekler de mevcut. Oradan taban puanlarını öğrenebilirsiniz arkadaşlar. 4 […]
  •  Vektörel büyüklükler nelerdir ? Vektörel büyüklükler nelerdir ? Vektörel büyüklük yönü ve doğrultusu olan büyüklüklerdir bu anlama geliyor. Örnek verecek olursak eğer arkadaşlar kuvvet bir vektörel büyüklüktür. Ama merak etmeyin ve sizlere resimlerden 2 tane örnek verdim oradan da bakabilirsiniz.
  •  Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapist olacak öğrencilerimiz varsa ve aylık ne kadar maaş alıyorlar merak ediyorsanız hemen yardımcı olalım. Şimdi benim bildiğim kadarıyla 2.500 civarı alıyorlar. Ama her sene zam geliyor yani tam olarak da 2.750 ya da 3.000 TL olabilir.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica