Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Blok flüt nasıl çalınır ?

Blok flüt nasıl çalınır ?

Flüt Eski Yunan, Çin, Hint ve Japon kökenlerine kadar uzanmaktadır ve günümüzde ise okullar da müzik derslerinde hep flüt çalınır. Peki blok flüt nasıl çalınır bilmeyenler için bir video buldum. Videomuzu izleyerek nasıl çalındığını hemen öğrenebilirsiniz.

Blok flüt çalmak

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • DNA Modeli Nasıl Yapılır ?DNA Modeli Nasıl Yapılır ? Evet DNA modeli nasıl yapılır merak edenler buraya. Ben hem resim olarak , hem de video olarak sizlerle paylaştım. Yani DNA modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hepinize Kolay Gelsin.
  •  E-posta gelen kutusu neden açılmıyor? E-posta gelen kutusu neden açılmıyor? E-posta gelen kutusu açılmıyorsa hemen cevabını verelim. İlk olarak Windows işletim sistemini güncelleyin ve onun arkasındna İnternet Explorer sürümünü yükseltin. Daha sonra sisteminizi hatalı kodlara karşı taratın ve sonra da başka bir alternatif olması için Firefox'tan giriş yapın.
  •  Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapist olacak öğrencilerimiz varsa ve aylık ne kadar maaş alıyorlar merak ediyorsanız hemen yardımcı olalım. Şimdi benim bildiğim kadarıyla 2.500 civarı alıyorlar. Ama her sene zam geliyor yani tam olarak da 2.750 ya da 3.000 TL olabilir.
  •  Osmanlı Devleti’nin Balkanlar’da bıraktığı mimari eserler nelerdir? Osmanlı Devleti’nin Balkanlar’da bıraktığı mimari eserler nelerdir? Soru : Admin bey osmanlı devletinin balkanlar da bıraktığı tarihi eserler nelerdir bu konu hakkında kısa bilgi verirmisiniz bu arada adım Emre. Cevap : Merhaba Emre sorunu araştırdım ve bulduğum bilgileri aşağıya ekledim. Oradan bakabilirsiniz. Camiler ve mescitler 4620-2536-1660 adet. Madereseler 142- 4 adet. Mektepler 1500 imiş şimdi hiç yok karma Bulgar okulu3200 […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica