Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Boncuk işlemeli çorap

Boncuk işlemeli çorap

Boncuklar ile işlenen el yapımı çorap modelinin güzelliğine bakar mısınız hanımlar insan açıkçası hayran kalıyor.

Boncuk İşlemeli Çorap 1 Boncuk İşlemeli Çorap 2 Boncuk İşlemeli Çorap 3 Boncuk İşlemeli Çorap 4 Boncuk İşlemeli Çorap 5 Boncuk İşlemeli Çorap 6 Boncuk İşlemeli Çorap 7 Boncuk İşlemeli Çorap 8 Boncuk İşlemeli Çorap

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Eldivenden oyuncak yapımıEldivenden oyuncak yapımı Eldivenden çok çeşitli el işleri yapılıyor. Onlardan birisi bugün sizlere göstereceğim çeşitli bir oyuncak yapımı ve örneği olacak
  • Ayakkabı bağcığından bileklikAyakkabı bağcığından bileklik Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.
  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Parfümden kolye yapımıParfümden kolye yapımı Kullandığınız parfüm şişelerini değerlendirebilirsiniz. Bir çoğunun aklına acaba parfüm şişesi ile neler yapılabilir siye soru geliyor. Bende onlara cevap olsun diye parfümden kolye yapanların resimlerini buldum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica