Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // boncuklu bebek yeleği

boncuklu bebek yeleği

Anneler yavruları için yelek ve benzeri olan örgü modellerini örmeyi çok isterler. Sizlere sürekli olarak güzel ve el emeği olan örgü modellerini gösteriyoruz. Buralardan ilham alarak bebeğiniz için çok daha güzel olan örneğin boncuklu bir bebek yeleği yapabilirsiniz. Örnek aşağıda.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dantel Örnekleri 2013Dantel Örnekleri 2013 2013 dantel örneklerini bugün sizlere göstermek istiyoruz Dantel işlerinde kadınların usta olduklarımı biliyoruz. Söz konusu el işi dantelleri ise onlar için akar sular durur 2013 yılında birden fazla çok çeşidi bulunan dantel modellerini sitemizde şimdi yayınlayacağız. Türklerin gelenek ve kültürlerinde önemli yere sahip olan dantellerin çeşitleri arasında en çok konsol vitrin masa […]
  • Atkı bere örgü modelleriAtkı bere örgü modelleri Soğuklar tavan yaptı. Haliyle çok üşümeye başladık. İşe giderken dışarı çıkarken mutlaka atkı ve berelerinizi kullanmayı ihmal etmeyin yoksa, Allah göstermesin hasta olursunuz. Hazır olan çeşitlerden yana tercihini kullanmayacak arkadaşlarımıza el emeğinden yapılan örgü atkı ve bere modellerini göstermek istiyorum.
  • Örgü bileklik modelleriÖrgü bileklik modelleri Ben el emeği ile yapılan örgü aksesuarlarına bayılıyorum. Hazır almak yerine kendim yapmayı tercih ediyorum. Benim gibi bileklik yapmaya karar veren arkadaşlar burada yer alan örgü bileklik modellerini baz alabilirler ve kendileri için harika tasarımlar uygulayarak ortaya güzel bileklikler çıkarabilirler.  
  • Tığ örgü çanta örnekleriTığ örgü çanta örnekleri Örgüyü çok sevdiğinizi ve müptela olduğunuzu bildiğimiz için bugün size değişik bir el emeğinden bahsetmek istiyorum. Bayanların vazgeçilmezi haline gelen çantaların tığ işi ile yapılan örneklerini gördüğünüz zaman çok beğeneceksiniz şimdiden söyleyeyim ben çok sevdim ve hemen yapmaya başlayacağım.  

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica