Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Boyutlu Keçe Nakışı-Bere,Atkı ve Eldiven Yapımı

Boyutlu Keçe Nakışı-Bere,Atkı ve Eldiven Yapımı

Merhaba hanımlar , şimdi sıra geldi netten özel olarak bulduğum boyutlu keçe nakışı ile yapılan bere atkı ve eldiven modeline. Gördüğünüz gibi modelimiz çok güzel sizlere de tavsiye ederim. Burada örnek olarak vermiş olduğum boyutlu keçe nakışı bere atkı ve eldiven modelini evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullanılan Malzemeler

Bere-Atkı-Eldiven
Beyaz Keçe
Sarı Keçe
Açık Yeşil Keçe
Koyu Yeşil Keçe
Kahve Keçe
Kızıl Kahve Keçe

boyutlu-kece-nakisi boyutlu-kece-nakisi-1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü farklı bere ve patik modeliÖrgü farklı bere ve patik modeli Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.
  • Nakış İşlemeli Yastık YapılışıNakış İşlemeli Yastık Yapılışı Basit bir nakış tekniği ile yapılmış olan yastık kılıfı yapılışını sizlere adım adım paylaştım. Çok gösterişli ve güzel görünüme sahip olan bu modeli görünce çok beğeneceksiniz. Kullanacağınız malzemeleri de aşağıya ekledim. Umarım beğenirsiniz ve zevkle işlersiniz. Kaynak: Nakış Deryası
  • Balık Motifli Dantel ÖrneğiBalık Motifli Dantel Örneği Resimde olan balık hamsimi , sardanyemi yoksa istavrit mi kesin olarak bilinmiyor ama dantel ile harika bir motif olmuş. Bence hanımlar dantel yapmak için harika bir örnek diye düşünüyorum. Ben yaptım ve gerçekten harika orada olduğu gibi olmadı yakından bakınca mükemmel olduğuna şahit oldum. Sizlere de tavsiye ederim.
  •  Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Günümüzde ampuller ile yapılmakta olan çok farklı tasarımlar mevcuttur. Adını tam olarak bilemediğimiz bu el işlerinde kendinizden de bir şeyler katarak çok farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica