Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı

Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı

Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.

Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı resim

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.
  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı? Buruna sürülen katı ilaçlar ( Merhem ve krem vs) orucu bozmaz. Sıvı ilaç burundan boğaza kaçarsa orucu bozar.
  • Su buharı orucu bozar mıSu buharı orucu bozar mı Eğer yoğun bir şekilde su buharı yutarsanız suya dönüştüğü için ve mideye gittiği için su içmiş yerine sayılır ve oruç bozulur. Buharlı ortamda pek fazla kalmayınız. Az kalınırsa oruç bozulmaz.
  • Oruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mıOruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mı Kulaktan iltihap ve türevi sıvıların gelmesi orucu bozmaz. Kulaktan içerisi su girerse ve boğaza kaçarsa oruç bozulur.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica