Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı

Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı

Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.

Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mı resim

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı? Buruna sürülen katı ilaçlar ( Merhem ve krem vs) orucu bozmaz. Sıvı ilaç burundan boğaza kaçarsa orucu bozar.
  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.
  • Susuz olarak hap yutmak orucu bozar mı?Susuz olarak hap yutmak orucu bozar mı? Oruçluyken susuz hap yutmak kişinin orucunu bozar mı? Sorusunu ilaç kullanan arkadaşlarımız merak etmektedirler. Su yada susuz mideye giren her türlü gıda ve ilaç orucu bozar.
  • Oruçlu iken yıkanılır mıOruçlu iken yıkanılır mı Ağızdan yada burundan midenize su girerse oruç bozulur. Boğazdan su kaçırmamak suretiyle oruç bozulmaz ve oruçlu iken yıkanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica