Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı

Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı

Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.

Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna ilaç sürmek orucu bozar mı? Buruna sürülen katı ilaçlar ( Merhem ve krem vs) orucu bozmaz. Sıvı ilaç burundan boğaza kaçarsa orucu bozar.
  • Abdest alırken boğazıma su çaktı orucum bozulur mu?Abdest alırken boğazıma su çaktı orucum bozulur mu? Yanlışlıkla elinizde olmayan nedenden dolayı abdest alırken boğazınıza su çakarsa kefaret gerektirmez. Oruç bozulur ama kaza gerektirir.
  • Suya dalıp kulağa su kaçınca oruç bozulur muSuya dalıp kulağa su kaçınca oruç bozulur mu Denize girdim yada banyo yaptım kulağıma su kaçtı orucum bozulur mu? Kulağa su kaçarda oruç bozulmaz arkadaşlar.
  • miraç kandili hakkında bilgi kısacamiraç kandili hakkında bilgi kısaca Miraç kandilini bir çok arkadaşımız merak ediyor? Nedir nasıl meydana gelmiştir? Hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyoruz. miraç kandili nedir kısaca özeti; Yüce rabbimizin emri ile Efendimiz Hazreti Muhammed'in Ruhan ve bedenen Burak isimli semavi bir şeye Melek cebrail ile beraber binerek Mekke'de bulunan Mescid–i Haram’dan Kudüs’teki Mescid–i Aksa’ya (Beytü’l–Makdis) kadar […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica