Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // camdan çiçekler

camdan çiçekler

Camdan çiçekler kırılgan olabilir ama bulundukları ortama hava katarken sizler ise bambaşka bir huzur vereceği kesin.

Camdan Çiçekler 1 Camdan Çiçekler 2 Camdan Çiçekler 3 Camdan Çiçekler 4 Camdan Çiçekler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Pet şişeden lamba süslemesi yapımıPet şişeden lamba süslemesi yapımı Pet şişelerinden çok güzel lambalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik bu lambaları süsleyerek odanıza dekoratif bir hava yansıtabilirsiniz.
  • El yapımı kapı altlığıEl yapımı kapı altlığı Yazın sıcak hava kışın ise soğuk hava kapının altından geçebilir. Bu nedenler sizlerde kolay bir şekilde el emeğinizle kapı altlığı yapabilirsiniz çok basit
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.
  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.

1 Yorum yapılmış " camdan çiçekler "

  1. Mustafa sağlam dedi ki:

    cam çiçekler çok güzel çok beğendim fakat bu çiçeklerin internetten satışını bulamadım bir çok sitede bu cam çiçekler gösterime sunuluyor fakat satışı yapılmıyor dolayısı ile bu çiçeklerden satın almamızda mümkün görünmüyor bu konuda bilgi verir yardımcı olursanız memnun olurum teşekkür eder başarılar dilerim

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica