Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // çarşaf takımları 2015

çarşaf takımları 2015

Yepyeni ve aynı zamanda el emeğiyle örülen dantel takımlarını siz sevgili genç kızlarımızın çeyizleri için paylaşmaktayız.

Çarşaf takımları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015 Üçgen ve aynı zamanda elbise şeklinde olması bu lif modellerini gözümüzde farklı kılmaktadır. Farklı lif arayanlar için paylaşıyoruz.
  • güzel havlu danteli modelleri 2015güzel havlu danteli modelleri 2015 Her genç kız çeyizine güzel örnekler ve havlu kenarları örmek isterler. Bizlerde gençlere en yeni ve aynı zamanda güzel olan havlu danteli modellerini çeşitleriyle birlikte 2015 yılına özel olarak sunmak istedik.
  • 2015 dantel yatak örtüleri2015 dantel yatak örtüleri Bu harika el emeği örtüler yatak odaları içi örülmüştür. Genç kızlar bence modelleri değerlendirsinler ve çeyizlerine örsünler.
  • iğne oyası havlu kenarları ve örnekleri 2015iğne oyası havlu kenarları ve örnekleri 2015 İğne oyası denildiği zaman akla emekle ve aynı zamanda sabırla yapılan el işleri gelmektedir. Sizlerde bu emeklere saygı duyun ve örün.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica