Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çarşaf takımlarına uç dantel örnekleri

Çarşaf takımlarına uç dantel örnekleri

Çarşaf takımlarına özel olarak örülen uç kenar örnekleri şimdilerde daha modern ve özel el işlemeleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Çarşaf takımlarına uç dantel örnekleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 El emeği motif modelleri2015 El emeği motif modelleri El emeğinizle sizlerde inanın bunlara benzer ve hatta bu modellerden çok daha güzel ve modern motifler örebileceksiniz.
  • 2016 Sehpa örtüsü örnekleri2016 Sehpa örtüsü örnekleri Sehpa örtülerinde artık modern motifleri ve işlemeleri fazlası ile görmekteyiz. 2015 dantel el emeği sehpa örtü örnekleri çok şey ifade ediyor.
  • Dantel yatak takımları 2013Dantel yatak takımları 2013 Yatak odasının kusursuz bir görünüme kavuşmasını sağlamak için çok ince ve iyi düşünmek gerekiyor. Motif ve el emeği işlemelerden hoşlanan evli çiftlerseniz sizler için dantel yatak takımı örneklerinin en yeni 2013 modern tasarımlarını göstermek istiyoruz. Dantel takımları demode ve eski olanlar için iyi bir yenileme fırsatı.  
  • Keçe kapı süsleriKeçe kapı süsleri Keçenin biz Türklerin tarihinde çok önemli bir yeri vardır. Bir dokuma çeşidi olarak kullanılan keçe zamanında at ve eşekler için semerlerin yapımında kullanılırdı. Modern hayatın getirisi ile birlikte keçeler ile günümüzde çok çeşitli el işleri ve dekoratif aksesuarlar yapılmaya başlandı.  Panolardan küpelere oyuncaklara ve hatta bugün paylaşacağımız kapı süslerine kadar bir çok […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica