Buradasınız : Ana Sayfa // Pratik bilgiler // Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Herhangi bir yere çay dökül­düğü zaman sakın üzüntüye ka­pılmayın. Evet çay lekesi çıkmaz ama, bekletip kurursa, yerleşirse. Çay dökülen yerin üzerine hemen bolca kolonya dökerseniz lekenin izine bile rastlayamazsınız.

•Kahve ve çay lekeleri için sirke yada çamaşır suyu kullanın.

Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kahve Lekesi Nasıl ÇıkarKahve Lekesi Nasıl Çıkar Kahve içerken önünüze damlatıp leke yaptınızsa , hemen vakit geçirmeden kalkıp soğuk suya tutuverin. Tabii sonra da ılık sabunlu suyla yakıyı vereceksiniz. Hepsi bu kadar böylece leke kalmaz yıkanabilir kumaşların üzerindeki kahve lekerini çıkarmak için ( lekeler eski dahi olsa saf gliserin ile iyice ovun. Bir müdde bırakın ve sonra her zaman ki gibi yıkayın. Lekeden eser […]
  • Küf Lekesini Ne Çıkarır ?Küf Lekesini Ne Çıkarır ? Kumaşlardaki yeni küf leke­lerini yıkamakla temizleyebilir­siniz. Ama o leke eskimişse, kolay kolay çıkmaz. O zaman yapacağınız şey permanganatlı su hazırlayıp kumaşın le­keli kısmını bu suda biraz bek­letmek, daha sonra bildiğiniz şekilde yıkamalıdır.
  • Sarımsak ve soğan kokusu elden ve ağızdan nasıl giderilirSarımsak ve soğan kokusu elden ve ağızdan nasıl giderilir Soğan ve sarımsak yemesi çok lezzetlidir ama ya kokusu? İş koku kısmına gelince nedense kimse sevmiyor? Haklılar tabi. Ağızda oluşan soğan ve sarımsak kokularından kimse haz etmez özellikle sevgiliniz. İnsanlarla konuşmaktan arabaya dolmuşa binmekten çekinirsiniz. Yemek dediğin soğansız olmaz. Neredeyse bütün yemeklerde sarımsak ve soğan kullanılmaktadır. Ellerdeki sarımsak ve […]
  •  Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir? Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir? Arkadailar nokia model telefonlarda bir kere ses yükseltme şifresi yoktur. Ama merak etmeyin sesini yine de yükseltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iş işletim sistemi yüklü ise çeşitli programlar sayesinden sesi yükseltebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica