Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çeşitli dantel modelleri 2015

Çeşitli dantel modelleri 2015

Dantel çeşitlerine ve çok yeni modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Bu sene bir hayli güzel dantel modellerinin olduğunu vurgulamam gerek.

Dantel seccade modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Bebek yelekleri 2015Bebek yelekleri 2015 Bebek yelekleri bu sene olduğundan daha şirin ve güzel örnekleriyle sitemizde yer alacak. Hanımlar ördükçe, bizler onların el emeklerini burada yayınlamaya devam edeceğiz.
  • Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015 Dünyanın en tatlı hayvanlarından birisi civcivlerdir. Bu şirin hayvanları motif olarak sizlerde örgü liflerinize işleyebilirsiniz.
  • 2015 en yeni son havlu kenarı örnekleri2015 en yeni son havlu kenarı örnekleri senenin ve sezonun en son havlu kenarı modellerini araştırdık. Çeyiz sandıklarına örebileceğiniz birbirinden şık havlu kenarlarını, bu yazımızda resimli ve anlatımlı olarak bulabilirsiniz
  • Kazak şeklinde lif modelleri 2015Kazak şeklinde lif modelleri 2015 Kazaklı, elbiseli, tulumlu ve farklı lif örneklerini yayınlamaya devam ediyor ve bu konuda yapılışlarını elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica