Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çeyizlik için lif modelleri ve örnekleri

Çeyizlik için lif modelleri ve örnekleri

Banyo lif örneklerini örgü ile uğraşan tüm hanımlar merak eder ve çeşitli modellerini yaparlar. Banyomuzda mutlaka lif bulunmalıdır. Yıkanırken kirlerden arınmak için örgü lif kadar iş gören bir eşya yoktur bence. Çeyizlik için ve ihtiyaç için örebileceğiniz lifleri araştırdık ve sizlere sunduk.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kolay lif modeliKolay lif modeli Aslında bütün lifler yapılışı itibari ile kolay olan örgü örnekleridir. Motifli desenli ve iki renkli olduğu zaman gerçekten insanı biraz zorlayabiliyor. Bugün tez zamanda bitirebileceğiniz basit lif örneğini size takdim edeceğiz.
  • En değişik lif örnekleriEn değişik lif örnekleri En güzel ve değişik lif örneklerini her zaman belirttiğimiz gibi kadinlopedi.com sitemizde bulabilirsiniz. Çok daha fazla farklı modelleri yakından görmek için facebook sayfamıza üye olun.
  • Farklı lif modelleriFarklı lif modelleri Bugün gelin çok daha farklı lif örneklerini örnek alarak kendimizden de bir şeyler katarak değişik örgü lifler örelim. Aşağıda yer alan modellerden istifade ederek sizlerde kendinizden hayal gücünüzden faydalanarak farklı lif örnekleri ortaya çıkartabilirsiniz.
  • Kanaviçe seccade örnekleriKanaviçe seccade örnekleri Kanaviçe seccadeler genelde el emeği ile yapılmakta ve sabırla işlenmektedirler. Tüm çeşitleri ve el emeği seccadeleri buradan inceleyebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica