Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çeyizlik lif örnekleri

Çeyizlik lif örnekleri

Lifler çok farklı şekillerde örülebilmektedir. Tığ ve şişle hamarat hanımlarımız harikulade dikkat çeken lif örnekleri tasarlamaktadırlar. İşte bu modeller tamda bahsettiğimiz gibi çok güzel ve çeyizlik.

Anlatımlı Değişik Lif Modeli 1 Anlatımlı Değişik Lif Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 zarif havlu kenarı modelleri2015 zarif havlu kenarı modelleri Havlu kenarı modeli dediğin zarif ve göze hitap eden bir model olması gerekmektedir. İşte bu aranılan özellikler bu modellerde ve örneklerde fazlası ile var.
  • 2014 Panduf Modelleri2014 Panduf Modelleri Kış geldi ve bizler de en çok tercih ettiğimiz aksesuarlardan birisi de panduf modelleri oluyor. Çünkü evde ayaklarımız çok üşüyor ve bizde ayaklarımızı soğuğa karşı korumak için patik ya da pandufları tercih ederiz. Bayanlar panduf seçimi yaparken özellikle tavşancık , ördek , ayıcık ve çeşit çeşit hayvan figürlü modelleri seçerler. Aynı zaman da sadece bayanlar için değil. Çocuklar […]
  • Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015 Evet hanımlar kış geldi ve bizlerde soğuklardan evde oturuyoruz. Bunun içinde boş zamanlarımızı değerlendirmek için birbirinden güzel atkı ve bere modelleri yapabiliriz değil mi. Günümüzde atkı ve bereler hem soğuklardan korunmak için , hem de bir moda olarak tercih ediliyor. Bizde 2014 yılında moda olacak ve en çok yapılan örnekleri sizlerle paylaştık. Tabi bu moda her yıl değişiyor […]
  • Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015 Balıklı ve aynı zamanda hayvan motifli lif modellerini çok beğeneceksiniz. İşte modeller buyurun inceleyiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica