Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çiçekli örgü çocuk kazak modelleri 2015

Çiçekli örgü çocuk kazak modelleri 2015

Çiçekli örgü çocuk kazaklar genelde kız çocukları için örülmektedir. 4 – 5 – 7 yaş çocuklar için bu kazaklar olmazsa olmaz.

Çiçeklerle Süslenmiş Çocuk Kazağı 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Değişik örgü lif örneğiDeğişik örgü lif örneği Gulllbahcesi.blogspot.com blogundan yurdagül hanımefendinin yapmış olduğu bu güzel ve değişik yapılışı kolay olan lif örneğini sizlerle paylaşıyorum. Açıklamasını yukarıda yazmış olduğum kendi sitesinden inceleyebilirsiniz.
  •  Tavşanlı peçete katlama tekniği Tavşanlı peçete katlama tekniği Peçete katlama sanatında bugüne kadar çok farklı teknikleri ve yöntemleri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık bu sefer tavşanlı olanını size göstermek istiyorum.
  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • İki renkli tığ işi örnekleriİki renkli tığ işi örnekleri Tığ işlerinde genelde tek renkli modellere aşinayızdır. Bugün istisnaların kaideyi bozduğu bir gün olacak. İki renkli çok farklı tığ işi oya örneklerini sizlere göstereceğim. Umarım beğenirsiniz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica