Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Çikolata kutusundan yüzüklük yapımı

Çikolata kutusundan yüzüklük yapımı

Çikolata kutuları deyip geçmeyin aslında onlarla çok güzel aksesuar ve özellikle burada gördüğünüz gibi yüzüklükler yapabilmeniz mümkün.

Çikolata Kutusundan Yüzüklük Yapımı 1 Çikolata Kutusundan Yüzüklük Yapımı 2 Çikolata Kutusundan Yüzüklük Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Nakış İşlemeli Yastık YapılışıNakış İşlemeli Yastık Yapılışı Basit bir nakış tekniği ile yapılmış olan yastık kılıfı yapılışını sizlere adım adım paylaştım. Çok gösterişli ve güzel görünüme sahip olan bu modeli görünce çok beğeneceksiniz. Kullanacağınız malzemeleri de aşağıya ekledim. Umarım beğenirsiniz ve zevkle işlersiniz. Kaynak: Nakış Deryası
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica