Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Çilek, Tarım Kültür ve Sanat Festivali – Aydın / Sultanhisar

Çilek, Tarım Kültür ve Sanat Festivali – Aydın / Sultanhisar

Aydın / Sultanhisar’da her yıl 1 ve 5 mayıs tarihlerinde kutlanmaktadır. Eğer Aydın’da yaşıyorsanız sizlerde bu güzel etkinliklere ve şenliklere, festivallere katılabilirsiniz. çilek tarım kültür ve sanat festivali sultanbeyli’de yine kutlanmaktadır.

Çilek, Tarım  Kültür ve Sanat Festivali - Aydın

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • 19 mayıs ile ilgili şarkılar19 mayıs ile ilgili şarkılar En güzel on dokuz mayıs şarkılarını gençlerimize armağan etmek istedik. Umarım bu güzel şarkıları ve şiirleri beğenirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
  • Soy ağacı örnekleriSoy ağacı örnekleri Soy ağacı örnekleri Türkçe ve resimleri ile birlikte sitemizde yer alıyor. İngilizce Almanca soy ağacı örnekleri ayrıca sizlerle paylaşılacaktır. Görseller aynı zamanda bilgisayara indirilebilir. 4. Ve 5. Sınıflar yine bu güzel soy ağacı örneklerinden yararlanabilirler.
  • Yeni başlayanlar için boyama sayfaları etkinlikleriYeni başlayanlar için boyama sayfaları etkinlikleri 2 - 3 - 4 - 5 - 6 yaş arası çocuklar için yeni başlayan boyama sayfa çalışmalarını ve etkinliklerini resimleri ile sunduk. Bu harika boyama sayfaları gerçekten çok kolay ve yeni başlayan çocuklar için ideal.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica