Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çini Sanatı ve Güzel motifleri

Çini Sanatı ve Güzel motifleri

Türklerin dış mimaride ve süslemede çok önem verdiği çini sanatı ve güzel motiflerini sizlere aktaracağız. Anadolu’da sıkça rastladığımız içini sanatı sürekli olarak yenilenmiş ve gelişmiştir. Farklı yöntemler ile oldukça çeşitleri yapılan çini süsleme sanatının mimariyi takip ettiğini görebiliyoruz. Burada mimarinin ne kadar üstün ve zengin olduğunun kanıtıdır.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İğne oyası yatak odası dantelleri 2015İğne oyası yatak odası dantelleri 2015 İğne oyalı yatak odası dantelleri bu sene adından sıkça söz ettirecektir. İğne işinden anlıyorsanız yeni yatak odası dantellerini kolaylıkla örebileceksiniz.
  • İğne Oyası Havlu Kenarı güzel örnekleri ve çeşitleriİğne Oyası Havlu Kenarı güzel örnekleri ve çeşitleri Becerikli hanımlar iğne oyasını yaparken büyük zahmet ve zorluklar çekiyorlar. El emeği ile yapılan bütün örgüler ve oyalar benim için göz buru olup çok değerlidir İğne oyası havlu kenarı modellerinin birbirinden güzel farklı çeşitlerini siz örgü sever bayanlar için bir araya getirdik. Umarım beğenirsiniz.
  • sakallı ipten yolluk modellerisakallı ipten yolluk modelleri Sakallı ip ile yapılan yolluk örneklerinin resimleri ile karşınızdayız. becerikli bayanlar bu sakallı ipler ile yolluk modellerini basit bir şekilde yapabilecekler. Sizlere sunulan bu örnekler en çok rağbet görenler arasındadır. Üstelik çok kullanışlılar ve yıkandığı zaman hiç yıpranmıyorlar. El beceriniz ne kadar kuvvetli ise o kadar kolay bitirme imkanınız […]
  • 2013 deri ceket çeşitleri2013 deri ceket çeşitleri Deriler her sezon bay ve bayanların vazgeçilmez trendlerinden olup, Modasını her zaman korumuştur ve öylede devam edecektir. Genellikle kadınların her birinin dolabında mutlaka deri ceketler vardır. Kış aylarında sıkça giyilen ve tercih edilen ceketlerin 2013 yeni çeşitlerini araştırdık bakın nasıl be ne gibi modeller bulduk.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica