Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Çok güzel hürrem sultan yüzükleri

Çok güzel hürrem sultan yüzükleri

Muhteşem yüzyıl dizisini izlemeyen ve bilmeyen sanırım yoktur. Özellikle bayanlar tarafından izlenen bu dizide Hürrem sultan’ın taktığı yüzükler çok ilgi görüyor. Ona hediye edilen bu harika yüzükler gördüğünüz üzere dizide sürekli olarak gösterilmekte ve dikkat çekmektedir.  Yüzüğün taş kısmı ve yapısı çok güzel ve özel merak edenler için işte hürrem sultan taktığı yüzük örnekleri.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • gelin taç modelleri gelin taç modelleri Eskisi kadar gelin taçları pek fazla rağbet görmemesine rağmen bazı insanlar bu geleneği devam ettirmektedir. Bizce en iyisini ve doğrusunu yapıyorlar. Gelinliğin bir parçası olan bu taçlar size farklılık katacaktır. Çeşitli mağazalarda çiçekli ve klasik olan düz modellerini bulmanız mümkün. Özellikle topuz saçın üstüne çok yakışıyor.    
  • Değerli taş takı örnekleriDeğerli taş takı örnekleri Değerli taşlar doğada az bulunmakta olup bazıları şifalı taşlar olarak bilinmektedir. Takı sektöründe enerji veren taşlardan oluşan kolyelerde vardır. En önemlileri ise mücevher, safir, yakut ve zümrüttür.  Merak edenler için değerli taş takı çeşitlerini araştırdık.  
  • yılbaşı hediyesi ne alınıryılbaşı hediyesi ne alınır Yılbaşına çok kısa bir süre kaldığı için bir çok kişiyi şimdiden hediye telaşı sarmış durumda. Peki yeni yıl için sevdiklerimize ne gibi hediyeler almalıyız? Bu konuda zorlananlara Alternatif hediye fikirlerini, önerilerini, seçeneklerini sunmaya çalışacağız. '' Yorum yap'' bölümünü kullanarak sizlerde konumuza yorumlar yazarak görüşlerimizi ve hediye tavsiyelerinizi bizlerle […]
  • en güzel tek taş modellerien güzel tek taş modelleri Tektaş yüzük modellerine hiçbir bayan hayır diyemez. Çünkü tek taş yüzükler o kadar güzel ki insan bakınca gözleri kamaşıyor vallah. O zaman gelin göz atalım bu güzel tektaşlara.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica