hürrem sultan yüzük resimleri

Yorum Yapın

Benzer yazılar

  • Eyüp sultan camiiEyüp sultan camii Eyüp sultan camii İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Muhteşem görünümü ile dikkat çekmektedir. Her yıl yut içi ve yurt dışı turizmine büyük katkı sağlamaktadır.
  • Fatih sultan mehmet duvar kağıtlarıFatih sultan mehmet duvar kağıtları Türk tarihinin en önemli padişahlarından birisi kuşkusuz fatih sultan mehmet'tir. Onun en güzel masaüstü arka plan duvar kağıtlarını ve hd wallpaper resimlerini yayınlıyoruz.
  • İstanbul’un fethi tabloİstanbul’un fethi tablo Fatih sultan Mehmet İstanbul'un fethi tablosuna sizlerde bayılacaksınız. Ev dekorasyonunda tarihi eserler ve tablolar her zaman etkili oluyor.
  • Eyüp sultan türbesiEyüp sultan türbesi Eyüp sultan türbesi nerededir? Eyüp sultan camii'nin hemen yanında bulunmaktadır. Her gün sayısız ziyaretçisi vardır. Sizlerde allah nasip ederse bir gün gidip görebilirsiniz. Tavsiye ederim.
  • Ramazan ayı ve önemiRamazan ayı ve önemi Ramazan ayı ay takvimine göre hesaplanmaktadır. Buna göre 9. Ayın adı olarak bilinir. Biz Müslümanların İslam dininde Ramazan ayının önemi ve fazileti çok büyüktür. Bunu anlatmaya zaman yetmez. Bizler bugün size kısaca açıklamaya çalışacağız. Oruç tutmak Ramazan ayında farz kılınan temel ibadettir. Bununla birlikte 5 vakit namaz kılındığı zaman çok daha büyük sevaplar elde eder ve […]

Yorum Yapın

loading...
Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica