Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Çok güzel Tunus İşi Bebek Örgüleri

Çok güzel Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus işi bebek örgülerini sonunda buldum ve sitemde yayınlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 120 ilmek ile başlanan ve renkli kısımlarına altı ilmek atılarak yapılan modeli çok beğendim. Gerçi diğer modellerde çok güzel. İnsan hangi Tunus işi bebek örgüsünü yapacağına karar veremiyor. Hepsi çok güzel.

yeni tunus işi bebek örgüleri

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
92Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Yazma boncuk oyalarıYazma boncuk oyaları Harika yazma boncuk oyaları. Geçenler tığ işi yazma ve yemeni olan çeşitleri paylaşmıştık Hatta bir arkadaşımız çok teşekkür etmiş. Akrabasına hediye ettiği modeli bizler ile paylaşmıştı. Bizler yolumuza devam ediyoruz. Elimizden geldiğince en güzel yazma oyalarını yayınlamaya gayret ediyoruz.  
  • Firkete havlu kenarı örneğiFirkete havlu kenarı örneği Firkete havlu kenarlarını örmesi çok zevkli ve kolaydır bana göre. Yapmayı düşünen arkadaşlarımız varsa çekinmesinler ve yollarına devam etsinler azimle çalışan ve meraklı olan her işi yapar benim gözümde. Her örgü seven bayan tarafından tercih edilebilecek olan firkete havlu kenarı örneğini paylaşacağım. Gayet şık bir firkete […]
  • örgü etol modeliörgü etol modeli Etol modellerini yaparken tığ işi tekniklerine ihtiyaç duyarız. Bu konuda fazla bilgisi olmayan hanımlar örgü etol modelini ve örülüşünü tam olarak beceremez. Ama üzülmeyin azimli oldukça ileride çok daha güzel olan örgü etol modellerini yapacaksınız. Kıyafetlerin üstüne takılabilecek son derece modern etoller yapmak mümkündür.
  • Örgü pullu havlu kenarı modelleriÖrgü pullu havlu kenarı modelleri Örgü havlu kenarlarının birbirinden değişik modelleri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar sitemizde boncuklusu iğne ve tığ işi ile yapılan desenlisi ve simli olan modelleri yayınladık. Şimdi karşınızda çok güzel olan pullu havlu kenarları var. Sitenizde bulabileceğimiz pullu havlu kenarlarının değişik olan çeşitleri karşınızda.  Örme işiniz bittikten sonra ortaya çok şık […]

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica