Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Cuma duaları

Cuma duaları

Cuma günü edilecek dualar Allah’ın izniyle kabul olmaktadır. En hayırlı gün şüphesiz cumadır ve biz erkekler için cuma namazı farzdır. Bu özel dini günde işiniz ve aileniz için dualar edebilirsiniz. Edilebilecek en güzel cuma dualarını resimli olarak siz değerli kardeşlerimizle paylaşmak istedik.

Cuma duaları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yılbaşı mesajları resimliyılbaşı mesajları resimli Aralık ayı yılın en soğuk ayıdır ve aynı zamanda yeni yılın habercisidir. Dışarıda soğuk hava ve kar yağarken bizler yeni yıla girecek olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşarız. Bu tatlı heyecanı sizlerle en güzel mesajlarla bildirmek istedik. Yılbaşı akşamında sevdiklerinize özel olarak resimli mesajlardan göndermek istemez misiniz? Cevabınızı evet olarak kabul ediyor ve aşağıda yer […]
  • Siyah beyaz fotoğraflarSiyah beyaz fotoğraflar Siyah ve beyaz yaşam arasında biz çizgi olarak kabul edilir. Hatta '' hayat siyah beyaz film gibi'' diye tabirler vardır. İşte hayatı anlatan çok güzel siyah beyaz fotoğraflar.
  • Hıdrellez hikayesiHıdrellez hikayesi Hıdrellez hikayesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Miladi takvime göre 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Eski takvim olan rumi ve jülyen takvimini baz alırsak 23 nisan gününe denk gelir. İlyas ve Hızır'ın yeryüzünde buluştukları gün olarak ayrıca kabul edilmektedir. Hızır kuranı kerimde geçmektedir. Bahar aylarında dolaşarak biz insanlara ab-ı hayat ve bolluk bereket […]
  • İltifat sözleri 2015İltifat sözleri 2015 İltifat etmek bazen yüz vermek gibi kabul edilmesine rağmen, biz erkekler sevdiğimiz kadına iltifat etmeden duramayız : )

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica