Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Cuma sözleri Mevlana

Cuma sözleri Mevlana

Mevlana cuma günü sözlerini çok beğenecek ve her birinden ders çıkaracaksınız. Mevlana nevi şahsına münhasır bir ilim adamıdır ve onun bütün sözleri değerlidir.

Cuma sözleri Mevlana paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • berat kandilinde ne yapılırberat kandilinde ne yapılır Berat kandilinde neler yapılmalı? Neler yapmalıyız? Ne yapılmalı? Kandil günlerinde 1 gün öncesinden kandil arifesinde oruç tutabilirsiniz. - O gün 5 vakit namaz kılabilirsiniz. Mümkünse camide cemaat ile kılmaya özen gösteriniz çünkü daha çok sevap olur - Kuran okuyup, dualar edebiliriz. Dua etmek en büyük ibadetlerden birisidir. - Televizyonda Nihat hatipoğlu ve Ömrer […]
  • hafta sonu mesajları dinihafta sonu mesajları dini Dini mesajları hafta sonu sizlerde akrabalarınıza gönderebilirsiniz. Hepsi etkileyici ve aynı zamanda ders çıkarıcı sözlerdir.
  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.
  • Kurban bayramı namazı kılınışı videoKurban bayramı namazı kılınışı video Kurban bayramı namazı nasıl kılınır? Kaç rekattır? Hangi dualar okunur tüm soruların cevaplarını ve öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan videodan izleyerek öğrenebilirsiniz. Videolu anlatımlı kurban bayramı namazı kılınışı buyurun izleyin. https://www.youtube.com/watch?v=fbQHXuJvpy4

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica