Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Cumhuriyet tarihi boyunca görev yapmış cumhurbaşkanlarımız kimlerdir?

Cumhuriyet tarihi boyunca görev yapmış cumhurbaşkanlarımız kimlerdir?

Bu makelemizde cumhuriret tarihi boyunca görev yapmış olan cumhurbaşkanları kimlerdir. Hep beraber ona bakacağız. Bu soru bize çok geliyor ve bizde size yardımcı olmak için bulduklarımızı paylaştık. Umarız yardımcı olmuşuzdur.

Tarih-boyunca-görev-yapmış-cumhurbaşkanları

İSMET İNÖNÜ

CEMAL GÜRSEL

İBRAHİM ŞEVKİ ATASAGUN

CEVDET SUNAY

MEHMET TEKİN ARIBURUN

FAHRİ KORUTÜRK

İHSAN SABRİ ÇAĞLAYANGİL

KENAN EVREN

TURGUT ÖZAL

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • lol ne demek merak edenler buraya..!lol ne demek merak edenler buraya..! Özellikle msn ve bunun gibi chat programlarında yabancılarla konuştuğunuzda size güldüğü zaman komik bir durum varda ortada lol sözcüğünü ve kelimesini kullanırlar. Neredeyse bütün chat sitelerinde bu kelime kullanılmaktadır. Ülkemizde bazı gençler yabancı kelime olmasına rağmen onlarda lol'a alışmışlardır. LOL ANLAMI NE DEMEKTİR: İngilizce bir terimdir ve yüksek ses ile gülmek […]
  • Türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili afişlerTürkçenin yanlış kullanımı ile ilgili afişler Türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili görseller, resimler ve afişler burada. Türkçe çok değerli bir dildir. Dilimizi doğru düzgün konuşmak ve bu konuda toplumu bilgilendirmek gerekir.
  • İlkbahar mevsimi sanat etkinlikleriİlkbahar mevsimi sanat etkinlikleri İlkbahar mevsiminde çok farklı sanat etkinlikleri yapılmaktadır. Bu harika ve muazzam etkinlikleri sizlerde fotoğrafları ile birlikte buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
  • Kobalt elementi nedir? Nerelerde kullanılır?Kobalt elementi nedir? Nerelerde kullanılır? Georg brandt tarafından bulunmuştur ve elementin atom numarası yirmi yedidir. Simgesi ise '' co'' olarak yazılmaktadır genellikle kesici takımlarda kullanılır. Bunun dışında toz metallerin yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Bu toz metaller genelde iki yada ikiden fazla bileşenlerden oluşmaktadır

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica