Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Cumhuriyet tarihi boyunca görev yapmış cumhurbaşkanlarımız kimlerdir?

Cumhuriyet tarihi boyunca görev yapmış cumhurbaşkanlarımız kimlerdir?

Bu makelemizde cumhuriret tarihi boyunca görev yapmış olan cumhurbaşkanları kimlerdir. Hep beraber ona bakacağız. Bu soru bize çok geliyor ve bizde size yardımcı olmak için bulduklarımızı paylaştık. Umarız yardımcı olmuşuzdur.

Tarih-boyunca-görev-yapmış-cumhurbaşkanları

İSMET İNÖNÜ

CEMAL GÜRSEL

İBRAHİM ŞEVKİ ATASAGUN

CEVDET SUNAY

MEHMET TEKİN ARIBURUN

FAHRİ KORUTÜRK

İHSAN SABRİ ÇAĞLAYANGİL

KENAN EVREN

TURGUT ÖZAL

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • lol ne demek merak edenler buraya..!lol ne demek merak edenler buraya..! Özellikle msn ve bunun gibi chat programlarında yabancılarla konuştuğunuzda size güldüğü zaman komik bir durum varda ortada lol sözcüğünü ve kelimesini kullanırlar. Neredeyse bütün chat sitelerinde bu kelime kullanılmaktadır. Ülkemizde bazı gençler yabancı kelime olmasına rağmen onlarda lol'a alışmışlardır. LOL ANLAMI NE DEMEKTİR: İngilizce bir terimdir ve yüksek ses ile gülmek […]
  • Okul öncesi ağaç gövdesi boyamaOkul öncesi ağaç gövdesi boyama Okul öncesi ağaç çizimleri ve boyamaları çocukların gelişimi açısından çok önemlidir. Bu yüzden işi ilk olarak sizlerde ağaç gövdesi boyama sayfaları ile çocuğunuza eğitim verebilirsiniz.
  • İlkbahar mevsimi sanat etkinlikleriİlkbahar mevsimi sanat etkinlikleri İlkbahar mevsiminde çok farklı sanat etkinlikleri yapılmaktadır. Bu harika ve muazzam etkinlikleri sizlerde fotoğrafları ile birlikte buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
  • 23 nisan gösterileri videoları23 nisan gösterileri videoları Yirmi üç nisanda ülke genelinde çok güzel gösteriler düzenlenmektedir. Genelde bu gösteriler okullarda yapılıyor ve çok eğlenceli bir hal alıyor 23 nisan gösterileri youtube ile sende izle! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NN_oucKvSmg  

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica