Buradasınız : Ana Sayfa // Güzellik // Dağınık mısır örgüsü

Dağınık mısır örgüsü

Dağınık mısır örgüsü nasıl yapılır diyen bayanlar sizlerde saçlarınıza örgü mısır modeli yapabileceksiniz. Resimli anlatımlarla karşınızda buyurun.

dağınık mısır örgüsü nasıl yapılır

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Lise için toplu saç modelleriLise için toplu saç modelleri Liseye giden genç kızlarımızın çok beğeneceği saç modellerini bir araya getirdik. En güzel okul saç modeli bence derli ve toplu olanıdır. O yüzden sizlere toplu saç modellerini sunmak ve göstermek istedik.
  • Hangi yüze hangi saç modeliHangi yüze hangi saç modeli Hangi yüze hangi saç modeli tercih edilmeli sizler için resimli anlatımlı olarak araştırdık. İşte yüz şekline göre bayan saç kesim modelleri ve çeşitleri
  • açık kumral saç tonlarıaçık kumral saç tonları Son yıllarda açık kumral saç modeli çok revaçta. Eğer sizlerde çok beğendiyseniz hemen seçtiğiniz modeli kuaföre götürüp yaptırın bence sakın kaçırmayın.
  • Kısa Saç TrendiKısa Saç Trendi Kısa saç modeli seven bayanlarımıza özel olarak bulduğumuz modelleri sayfamıza açtık. Birbirinden güzel ve değişik kısa saç modellerini galerimizden sıra sıra bakabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica