Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Damat havlu kenarı örnekleri

Damat havlu kenarı örnekleri

Nişanlarda ve düğünlerde mutlaka yapılması gereken damat havlu kenarları örneklerini size aktarmak istiyorum.

En çok rağbet gören ve işlenen yani moda olan damat havlusu modelleri burada sizlerle olacak. Havluların kenarlarına işlenebilecek çok güzel yeni örnekler var

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Derya baykal örgü kazak örnekleriDerya baykal örgü kazak örnekleri Selamlar sevgili arkadaşlarım yeni yazımızda size örgü dünyasına katkıda bulunan derya baykal hanımefendinin kazak örneklerini göstereceğim. Geçenlerde derya baykala ait güze bir kazak örneği yayınladım şimdi ise birden fazla çok çeşitli kazak modelleri var. Dilediğinizi seçin ve yapmaya başlayın.  
  • Tığ örgü çanta örnekleriTığ örgü çanta örnekleri Örgüyü çok sevdiğinizi ve müptela olduğunuzu bildiğimiz için bugün size değişik bir el emeğinden bahsetmek istiyorum. Bayanların vazgeçilmezi haline gelen çantaların tığ işi ile yapılan örneklerini gördüğünüz zaman çok beğeneceksiniz şimdiden söyleyeyim ben çok sevdim ve hemen yapmaya başlayacağım.  
  • bebek örgü modeli 2013bebek örgü modeli 2013 Kadinlopedi.com tarafından sizlere sunulan 2013 yapımı olan harika bir örgü bebek modeli. Erkek ve kız çocukları için bu güzel bebek örgü modelini rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü dünyasında her zaman sevgili yavrularımız için çok güzel örgüler yapılmaktadır. Bizler elimizden geldiğince en güzel bebek örgü modelini size aktarmaya çalıştık.  
  • Güzel bir Örgü paspas modeli Güzel bir Örgü paspas modeli Derya baykal yeni örgü paspas modelini size göstermek istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam programında yapmıştı.  İşinize yarayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok güzel örgüden örülmüş paspas modeli.  Sizinde paspasa ihtiyacınız var ise o halde ne duruyorsunuz hemen yapmaya başlayın.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica