Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Dantel örtü modeli 2015

Dantel örtü modeli 2015

Dantel örtü modelleri gün geçtikçe motifleriyle ön plana çıkmaktadır. Modeller arasında ilginizi çekecek yeni örneği sizlere takdim ediyorum.

Dantel örtü modeli 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri Hem dantel hem keten ile muazzam bir fiskos örtüsü modeli ortaya çıkmış. Modeller özenle örüldükleri için farkını ortaya koymaktadır.
  • Renkli ve farklı değişik örgü örneklerine hayran kalacaksınızRenkli ve farklı değişik örgü örneklerine hayran kalacaksınız Hanımlar bugün sizlere en şık birbirinden güzel ve çok şeker örgü modelleri ile sizlerleyim. birbirinden renkli rengarenk örgü modellerini görünce insanın içi açılıyor. birde örgü örerken kullandığımız rengarenk iplikleri örülmüş düşündüğümüzde daha çok güzel modeller göz önüne geliyor. birbirlerine uyumlu olan renkleri denk getirdiğimizde daha çok güzel modeller ortaya çıkıyor. eğer […]
  • 2016 Masa örtüsü danteli2016 Masa örtüsü danteli Masa örtüsü danteli ve yeni 2015 örneği karşınızda. Bakalım kimler bu modeli en kısa zamanda örecek ve bizlerle paylaşacak
  • Dantel yatak örtüsü modeli 2015Dantel yatak örtüsü modeli 2015 Dantel yatak örtüsü modeli arayanlara netten bulduğum çok şık ve çeyizlere yakışacak bir modeli takdim etmek istiyorum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica