Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Dantel şekerlik modelleri 2015

Dantel şekerlik modelleri 2015

Dantelden örülen şekerlikler çeyizlerinize fazlası ile yakışacaktır. Sizlerde bu özel el emeklerinden istifade edebilirsiniz.

dantel şekerlik 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 patik modelleri ve yapılışları2015 patik modelleri ve yapılışları Hanımların kendi el emekleri ile evlerinde ördükleri birbirinden farklı yeni patik modelleri görücüye çıktı. Anlaşılan bu yıl bizleri çok değişik örgü bayan patikleri bekliyor olacak. Kışın ayaklarımızı ısıtan ve vücudumuzun tamamının korunmasına yardım eden patikleri mutlaka örmeliyiz. Örmesini bilmiyorsanız bile hazır modellerinden satın alın ama mutlaka sağlığınız için patik […]
  • iğne oyası örnekleri modelleriiğne oyası örnekleri modelleri en güzel iğne oyası modellerini ve el emeği örneklerini aşağıdan yapılışları ile bulabilirsiniz. ilerleyen zamanlarda çok daha güzel örnekleri sitemizde çeşitleri ile beraber yayınlayacağız. aşağıda en güzel göze hitap eden çeyizlik iğne oyaları bulunmaktadır.
  • Bayan örgü modelleri 2016Bayan örgü modelleri 2016 Bayanlar için elimizden geldiğince en güzel örgü modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. 2015 el örgüsü bayan örnekleri şık, farklı ve renkli tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Bayanların beğeneceği 2016 yeni örgü örneklerini yayınlıyoruz.
  • 2015 yeni iğne oyası havlu kenarı örnekleri2015 yeni iğne oyası havlu kenarı örnekleri İğne oyaları emek isteyen elişleridir. 2015 yeni el emeği iğne oyası örnekleri emekle ve büyük bir sabır ile örülmüşlerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica